4 września 2015

KLAPA

Przepraszamy Was Kochani!

Wiemy, że bez ostrzeżenia zrobiłyśmy sobie strasznie długą przerwę, ale po prostu internet stanął przeciwko nam! Tak, dokładnie, nie dziwcie się. Można tak długo nie mieć kontaktu z cywilizacją. Rogaczowi odcięli dostęp do źródła informacji, a Łapa żyła i pracowała z dala od wszelkich możliwości kontaktowych. Ale, ale! Nadszedł dzień przebłysku! Oto przybywamy z internetem! Jest, odnalazł się i mamy nadzieję, że już z nami zostanie :D
Następna notka będzie prawdopodobnie jakoś w środę, czwartek... Wiemy, powinnyśmy teraz coś wrzucić, ale my trochę też się rozleniwiłyśmy.
Jeszcze raz przepraszamy i obiecujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby jak najszybciej nadrobić wszystkie zaległości u Was!.
Wasze ~ Rogacz i Łapa

5 komentarzy:

 1. Czekam z niecierpliwością na następny rozdział! Ponad miesięczny odstęp od Waszego opowiadania to nie na moje zdrowie..
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na rozdział 52 http://syriusz-black-i-dorcas-meadowes.blogspot.com/2015/09/rozdzia-52-saby-punkt.html

  OdpowiedzUsuń
 3. No, wreszcie jakieś wiadomości! Tak się niecierpliwiłam... Ale rozumiem, też kiedyś byłam bardzo długo odcięta od cywilizacji... No, to ja czekam grzecznie na rozdział ^^
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na rozdział 53 http://syriusz-black-i-dorcas-meadowes.blogspot.com/2015/09/rozdzia-53-wybor.html

  OdpowiedzUsuń